TRANSMISSIONS

Online platform dat ruimte geeft aan kunstenaars binnen het formaat van een DIY TV show

TRANSMISSIONS is een reactie op de moeilijkheden die kunstenaars, schrijvers en denkers ondervinden in Coronatijden. TRANSMISSIONS is een online platform dat kunstenaars de kans geeft om hun werk te delen binnen een klassieke doe-het-zelf TV show format.

TRANSMISSIONS keert vanaf september terug met seizoen 2, en dit met acht afleveringen. BBZ TV, Juliet Jacques, Ignota Books, Lawrence Abu Hamdan, Kat Anderson, Plastique Fantastique, en vele anderen zorgen voor beklijvende bijdragen.

Aflevering 1

9 september, 22:00u

Heruitzending: 11 september, 10:00u

Kat Anderson: Bad Man Nuh Flee

file

Aflevering 2

16 september, 22:00u

Heruitzending: 18 september, 10:00u

Plastique Fantastique Communiqué: Beware Mars with Earth in Ascendance

file

W/ Plastique Fantastique / Arianne Churchman & Benedict Drew / Christopher Kirubi / Gentle Stranger

Aflevering 3

23 september, 22:00u

Heruitzending: 25 september, 10:00u

Juliet Jacques: Spectres of Socialism

W/ Bill Morrison / Colin Newman / Deimantas Narkevičius / The Duvet Brothers /
Erica Scourti / Igor & Gleb Aleinikov / Jasmina Cibic / John Smith / Kerry Tribe / Octavio Cortázar / Oleksiy Radynski / R W Paul / Santiago Álvarez

Aflevering 4

30 september, 22:00u

Heruitzending: 2 oktober, 10:00u

Lawrence Abu Hamdan

W/ Maryam Jafri / Maan Abu Taleb & anderen

Aflevering 5

7 oktober, 22:00u

Heruitzending: 9 oktober, 10:00u

BBZ TV: Past, Present and Future

Aflevering 6

14 oktober, 22:00u

Heruitzending: 16 oktober, 10:00u

Ignota Boeken: Deep Deep Dream

Episode 7

21 October, 9PM BST

Replay: 23 October, 9AM BST

Curated by Anne Duffau, Hana Noorali and Tai Shani

W/ Adam Christensen / Carolyn Lazard / Hardeep Pandhal / Imran Perretta / Jordan Lord / Sung Tieu / Tabita Rezaire / Lloyd Corporation / Isabel Waidner / Anaïs Duplan / Rehana Zaman & Others

Episode 8

28 October, 9PM BST

Replay: 30 October, 9AM BST

Tony Cokes / Georgie Grace / TBC

TRANSMISSIONS wordt gerealiseerd met de steun van Baltic Centre for Contemporary Art, Chisenhale Gallery, DACS, Grazer Kunstverein, Somerset House Studios, Studio Oscar Murillo, Wysing Arts Centre en Netwerk Aalst.